20 Lipca 2018

V Ogólnopolski Maraton ATOL-BIKE MTB o PUCHAR MINISTRA SPORTU i TURYSTYKI i NAGRODY BURMISTRZA KRAŚNIKA „Wybieram kolarstwo - wykluczam nałogi”

V Ogólnopolski Maraton ATOL-BIKE MTB o PUCHAR MINISTRA SPORTU i TURYSTYKI i NAGRODY BURMISTRZA KRAŚNIKA „Wybieram kolarstwo - wykluczam nałogi”

9 września 2018 r. Kraśnik, Plac za CKiP

Ogólnopolski Maraton kolarski MTB będzie zorganizowany po raz piąty. Poprzednie zawody odniosły pełny sukces i zgromadziły na starcie rokrocznie ponad 180 uczestników z całej Polski, liczną widownię i kibiców.
Chcemy aby kolejne zawody propagujące zdrowy styl życia, zgromadziły również wielu kibiców i sympatyków kolarstwa MTB. Celem zawodów jest popularyzacja dyscypliny sportowej kolarstwa górskiego. Zorganizowane będą zawody grup dzieci i młodzieży, a dodatkowo elity i masters. Zawody są zgłoszone do Okręgowego Związku Kolarstwa w Lublinie. HONOROWY PATRONA OBEJMIE MINISTER SPORTU i TURYSTYKI.
Wyścig odbędzie się, ze startu wspólnego, na rundach o dł. około 30 km leśnymi ścieżkami w dzielnicy Fabrycznej Kraśnika i lasach gminy Urzędów. Start i meta na za CKiP Al. Niepodległości 44. Wyścig będzie rozegrany w klasyfikacji indywidualnej dla każdej kategorii wiekowej. Organizatorzy przewidzieli cenne nagrody rzeczowe dla zwycięzców w każdej kategorii. Wszyscy otrzymają pamiątkowe medale i upominki.
JEST TO NAJWIĘKSZA AMATORSKA IMPREZA KOLARSKA W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM OD CZTERECH LAT.
Organizatorem jest Klub Sportowy Racing Team Kraśnik Burmistrz Kraśnika i Minister Sportu i Turystyki.

ZAPISY JUŻ ROZPOCZĘTE

 Ruszyły zapisy na V Ogólnopolski Maraton ATOL-BIKE MTB o PUCHAR MINISTRA SPORTU i TURYSTYKI i NAGRODY BURMISTRZA KRAŚNIKA

Jak co roku:
1. brak wpisowego, zapisy na www.protimer.pl
2. bogate nagrody rzeczowe we wszystkich kategoriach od   Burmistrza Kraśnika
3. dodatkowe nagrody od ATOL-BIKE
4. nagrody od Ministra Sportu i Turystyki
5. dla pierwszych 250 zawodników pamiątkowy medal
6. dla wszystkich dzieci nagrody za udział w wyścigu
7. dla wszystkich uczestników i kibiców obfity posiłek, napoje regeneracyjne na trasie, owoce po wyścigu
8. trasa ta sama co w ubiegłych latach
9. numery startowe na własność dla zawodnika
10. Opieka medyczna dla zawodników
11. Wyścig pilotowany przez motocykle

link do zapisów
https://www.protimer.pl/bio/index.php/492/v-ogolnopolski-maraton-atol-bike-mtb-o-puchar-mini stra-sportu-i-nagrody-burmistrza-krasnik/index

link do trasy
https://www.strava.com/activities/683734125

                                                            Andrzej Rolla