Imię Nazwisko Kategoria Klub
Kacper Adamiec Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Tomasz Bala Elita MAYDAY TEAM LUBLIN
Kacper Borek Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Lukasz Budny Masters NIEZRZESZONY
Dawid Chabros Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Paweł Chwaleba Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Klaudia Cichacka Cyklosport KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Bartłomiej Cielepak Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Ciepiel Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Błażej Ciepiel Kategorie dzieciece BMX KS AGROS ZAMOŚĆ
Wiktoria Ciesielczuk Orliczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Dawid Cudziło Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Szymon Ćwikła Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Barbara Cywińska Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Mateusz Cywiński Junior Młodszy MAYDAY TEAM LUBLIN
Martyna Czerniec Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Krzysztof Demczuk Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jacek Dziewiela Masters NIEZRZESZONY
Tomasz Firlej Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Wioleta Furtak Juniorka MAYDAY TEAM LUBLIN
Karol Gomela Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jacek Goral Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Piotr Gutek Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Nikola Janik Juniorka MAYDAY TEAM LUBLIN
Adrian Jaszczuk Junior Młodszy MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Emilia Kania Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Karol Kawala Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Paweł Kazanowski Cyklosport INŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN
Radosław Kiraga Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Volodymir Klekotsuk Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Aleksander Kmita Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Grzegorz Kosmala Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Dawid Kowalczyk Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Kacper Kozak Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Robert Krawczyk Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Jakub Król Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Aleksandra Kruk Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Adrian Krupa Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Artur Kuba Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Emilia Kulczycka B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Stanisław Kulczycki B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Karol Kusy Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Julia Kwapisz Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Bartłomiej Libera Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Ładosz Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Artur Łata Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Łowczak Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Tomasz Machałek B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Kacper Maciejuk Junior Młodszy KS POGOŃ PUŁAWY
Filip Maciejuk Orlik LEOPARD PRO CYCLING
Jakub Makowski Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Marcin Makowski Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Kinga Marek Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Andrzej Miszczuk Masters INŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN
Patrycja Mitura Żakini MAYDAY TEAM LUBLIN
Andrzej Mrozek Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Jakub Muszyński Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Dominik Nicpoń Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Nicpoń Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Adam Noceń Orlik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Szymon Obszyński Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Tomasz Okłocki B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Roman Pączka Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Olga Pałczyńska Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jan Pawłowski Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Piotr Pękala Orlik CCC TEAM
Hubert Pieczonka Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Dawid Pieczykolan Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Filip Pietkiewicz Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Pietras Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Marcin Polak B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Wiktoria Poniewierska Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Bartlomiej Proć Orlik KS POGOŃ PUŁAWY
Marek Procajło Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Kacper Rajtak Junior KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Rajtak Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Mateusz Rozpędowski Junior Młodszy MAYDAY TEAM LUBLIN
Miłosz Rozwadowski Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Amelia Rusinek Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM LUBLIN
Jakub Rutkowski Masters NIEZRZESZONY THE OLD PRICKS

WCZYTAJ WIĘCEJ