Imię Nazwisko Kategoria Klub
Tomasz Bala Elita KS POGOŃ PUŁAWY
Andrzej Boras Masters MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Tomasz Branicki Junior MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Michał Chuderski Masters MAYDAY TEAM
Mateusz Cielepak Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Bartłomiej Cielepak Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Ciepiel Junior KS AGROS ZAMOŚĆ
Błażej Ciepiel Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Wiktoria Ciesielczuk Orliczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Dawid Cudziło Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Szymon Ćwikła Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Barbara Cywińska Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM
Mateusz Cywiński Junior MAYDAY TEAM
Jacek Dziewiela Masters NIEZRZESZONY
Jacek Goral Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Kacper Grabias Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Karol Kawala Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Radosław Kiraga Orlik KS POGOŃ PUŁAWY
Volodymir Klekotsuk Masters MAYDAY TEAM
Oliwia Kmieć Żakini KS AGROS ZAMOŚĆ
Dawid Kowalczyk Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Kacper Kozak Młodzik MAYDAY TEAM
Tadeusz Kozak Masters BIŁGORAJSKIE STOWARZYSZENIE KOLARZY "MIÓD KOZACKI"
Robert Krawczyk Masters MAYDAY TEAM
Maja Kruk Żakini KS AGROS ZAMOŚĆ
Aleksandra Kruk Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Adrian Krupa Elita LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Artur Kuba Masters MAYDAY TEAM
Stanisław Kulczycki B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Łukasz Kuśmierz Masters BARAN CYCLING TEAM
Karol Kusy Junior KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Michał Ładosz Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Kacper Maciejuk Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Filip Maciejuk Orlik LEOPARD PRO CYCLING
Marcin Makowski Masters MAYDAY TEAM
Kinga Marek Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM
Marcel Matys Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Jacek Matys Masters MAYDAY TEAM
Łukasz Mróz Junior KS AGROS ZAMOŚĆ
Andrzej Mrozek Masters MAYDAY TEAM
Adam Noceń Orlik WMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
Roman Pączka Masters NIEZRZESZONY
Olga Pałczyńska Juniorka Młodsza KS AGROS ZAMOŚĆ
Jan Pawłowski Junior Młodszy MAYDAY TEAM
Piotr Pękala Orlik CCC DEVELOPMENT TEAM
Hubert Pieczonka Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Pietras Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Klaudia Pintal Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Marcin Polak B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Wiktoria Poniewierska Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM
Bartlomiej Proć Orlik KS POGOŃ PUŁAWY
Marek Procajło Masters MAYDAY TEAM
Kacper Rajtak Junior KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Rajtak Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Mateusz Rozpędowski Junior Młodszy MAYDAY TEAM
Jakub Rutkowski Masters NIEZRZESZONY
Jakub Rzechuła Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Nikola Sieniek Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM
Karol Sienkiewicz Młodzik MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Rafał Staszczak Junior Młodszy MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Piotr Sugier Masters MAYDAY TEAM
Maja Szczygielska Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Karol Szelepusta Junior Młodszy MAYDAY TEAM
Witold Szpilczyński Masters NIEZRZESZONY
Paweł Teter Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Cezary Tkaczuk Orlik NIEZRZESZONY
Grzegorz Tomasiak Masters MAYDAY TEAM
Antonina Tutka Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Justyna Wilk B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN / rowertour.com
Zenon Witkowski Masters NIEZRZESZONY
Mirosław Włodarczyk Masters MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Mariusz Wołkowicz B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Piotr Ziółek B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Norbert Żuk Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ

WCZYTAJ WIĘCEJ