Imię Nazwisko Kategoria Klub
Kacper Adamiec Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Wiktor Bagiński Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Tomasz Bala Elita MAYDAY TEAM LUBLIN
Jan Baran Cyklosport FUNDACJA KOLARSKA BARAN CYCLING
Kacper Borek Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Roksana Braszko Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Bartłomiej Broda Cyklosport BIŁGORAJSKIE STOWARZYSZENIE KOLARZY
Daniel Buczkowski Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Lukasz Budny Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Dawid Chabros Żak MAYDAY TEAM LUBLIN
Jacek Chodoń Masters FUNDACJA KOLARSKA BARAN CYCLING
Michał Chuderski Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Dariusz Cichorz Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Jakub Ciepiel Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Wiktoria Ciesielczuk Orliczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Barbara Cywińska Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Mateusz Cywiński Junior Młodszy MAYDAY TEAM LUBLIN
Martyna Czerniec Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Jacek Dziewiela Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Tomasz Firlej Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Wioleta Furtak Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM LUBLIN
Kacper Goluch Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Janusz Gula Masters LUBELSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Dominik Harasim Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Szymon Hawrylak Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Kacper Janczak Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Nikola Janik Juniorka MAYDAY TEAM LUBLIN
Julia Jusiak Młodziczka ETI LKKG JASTKÓW
Maciej Kaczmarek Masters INŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN
Karol Kaliszewski Masters FUNDACJA KOLARSKA BARAN CYCLING
Filip Kamieniecki Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Paweł Kazanowski Cyklosport MAYDAY TEAM LUBLIN
Radosław Kiraga Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Piotr Klin Masters LUBELSKI KLUB KOLARSKI
Aleksander Kmita Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Szymon Kowalik Junior Młodszy MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Artur Kozak Masters BIŁGORAJSKIE STOWARZYSZENIE KOLARZY
Tadeusz Kozak Masters BIŁGORAJSKIE STOWARZYSZENIE KOLARZY
Robert Krawczyk Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Cezary Król Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Jakub Król Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Adrian Krupa Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Artur Kuba Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Krzysztof Kucio Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Emilia Kulczycka WB KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Stanisław Kulczycki MB KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Marek Kulik Masters FUNDACJA KOLARSKA BARAN CYCLING
Łukasz Kuśmierz Masters FUNDACJA KOLARSKA BARAN CYCLING
Karol Kusy Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Julia Kwapisz Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Marcin Lipianin Cyklosport BIŁGORAJSKIE STOWARZYSZENIE KOLARZY
Michał Ładosz Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Jakub Łowczak Żak MAYDAY TEAM LUBLIN
Tomasz Machałek MB KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Kacper Maciejuk Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Filip Maciejuk Orlik LEOPARD PRO CYCLING
Kamil Maj Masters LUBELSKI KLUB KOLARSKI
Filip Majerek Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Katarzyna Makarewicz Orliczka KK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Marcin Makowski Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Kinga Marek Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Jacek Matys Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Mateusz Mazurek Młodzik ETI LKKG JASTKÓW
Monika Mazurek Masters LUBELSKI KLUB KOLARSKI
Andrzej Miszczuk Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Patrycja Mitura Kategorie dzieciece BMX MAYDAY TEAM LUBLIN
Kamil Najda Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Adam Noceń Orlik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Bogusław Nużka Młodzik ETI LKKG JASTKÓW
Jakub Nużka Junior Młodszy ETI LKKG JASTKÓW
Tomasz Okłocki Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Roman Pączka Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Olga Pałczyńska Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jan Pawłowski Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Piotr Pękala Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Tomasz Pelica Junior Młodszy MAYDAY TEAM LUBLIN
Mateusz Piasecki Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Dawid Pieczykolan Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Filip Pietkiewicz Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Pietras Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY

WCZYTAJ WIĘCEJ