Imię Nazwisko Kategoria Klub
Karol Adamczyk Elita LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Igor Adasik Młodzik LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Tomasz Bala Elita KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Jakub Banach Żak LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Jakub Baraś Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Bartkiewicz Masters LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Franciszek Beda Młodzik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Monika Biszkont Żakini KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Bolko Żak LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Łukasz Budny Masters NIEZRZESZONY
Dawid Cudziło Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Sandra Cudziło Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Barbara Cywińska Juniorka MEDISEPT MAYDAY TEAM
Mateusz Cywiński Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Zuzanna Czapka Juniorka Młodsza KS AGROS ZAMOŚĆ
Maciej Dąbek Elita DOMIN SPORT
Jerzy Dąbrowski Masters NIEZRZESZONY
Emil Dębowski Junior LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Szymon Dedko Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Maciej Dryk Młodzik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Jacek Dziewiela Masters NIEZRZESZONY
Gabriel Gil Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Emil Joński Masters NIEZRZESZONY
Gabriela Juszczak Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Bartłomiej Kamiński Junior Młodszy MEDISEPT MAYDAY TEAM
Karol Kawala Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Radosław Kiraga Orlik CST ACCENT MTB TEAM
Włodzimierz Klekotsiuk Masters MEDISEPT MAYDAY TEAM
Jakub Kobus Młodzik MEDISEPT MAYDAY TEAM
Mariusz Kocyła Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Jakub Kowalski Junior Młodszy MEDISEPT MAYDAY TEAM
Artur Kozak Masters BIŁGORAJSKIE STOWARZYSZENIE KOLARZY "MIÓD KOZACKI"
Kacper Kozak Junior Młodszy MEDISEPT MAYDAY TEAM
Tadeusz Kozak Masters BIŁGORAJSKIE STOWARZYSZENIE KOLARZY "MIÓD KOZACKI"
Tobiasz Kozyra Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Małgorzata Krawczyk Elita LKS TRASA ZIELONA GÓRA
Robert Krawczyk Masters MEDISEPT MAYDAY TEAM
Franciszek Krupa Młodzik LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Adrian Krupa Elita BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH
Dawid Kuba Młodzik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Artur Kuba Masters MEDISEPT MAYDAY TEAM
Alicja Kusińska Kategorie dzieciece BMX LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Michał Kusiński Masters LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Mikołaj Łuczkiewicz Młodzik MEDISEPT MAYDAY TEAM
Szymon Maciejewski Junior MEDISEPT MAYDAY TEAM
Kacper Maciejuk Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Przemysław Maj Żak BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
Katarzyna Makowska Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Michał Małysza Masters MEDISEPT MAYDAY TEAM
Wojciech Mańka Młodzik MEDISEPT MAYDAY TEAM
Emil Marecki Kategorie dzieciece BMX LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Kinga Marek Juniorka MEDISEPT MAYDAY TEAM
Mateusz Maszkowski Junior Młodszy MEDISEPT MAYDAY TEAM
Jacek Matys Masters MEDISEPT MAYDAY TEAM
Grzegorz Mazur Masters METROBIKES.PL
Patrycja Mitura Młodziczka MEDISEPT MAYDAY TEAM
Nikodem Morawski Młodzik MEDISEPT MAYDAY TEAM
Wojciech Niemirski Kategorie dzieciece BMX LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Jakub Obitko Orlik CYKLO TÝM HAVÍŘOV
Olaf Olek Młodzik LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Piotr Pękala Elita SANTIC WIBATECH
Kacper Petruk Młodzik LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Filip Piwowarek Młodzik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Robert Plechawski Masters NIEZRZESZONY
Mateusz Płocki Młodzik MEDISEPT MAYDAY TEAM
Wiktoria Poniewierska Juniorka MEDISEPT MAYDAY TEAM
Bartlomiej Proć Elita SANTIC WIBATECH
Michał Psiuk Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Lilianna Purc Żakini LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Ewelina Purc Elita LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Mateusz Rajtak Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Mateusz Rozpędowski Junior MEDISEPT MAYDAY TEAM
Jakub Rzechuła Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Ryszard Ścierka Masters NIEZRZESZONY
Michał Sędzielewski Orlik U.C. MONACO
Karol Serwin Elita KM CHAMPION ŚWIDNIK
Yurii Shcherban Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Oliwia Sieniek Młodziczka MEDISEPT MAYDAY TEAM
Nikola Sieniek Juniorka MEDISEPT MAYDAY TEAM
Kornel Skórka Cyklosport NIEZRZESZONY

WCZYTAJ WIĘCEJ