Imię Nazwisko Kategoria Klub
Kacper Adamiec Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Tomasz Bala Elita MAYDAY TEAM LUBLIN
Kacper Borek Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Lukasz Budny Masters NIEZRZESZONY
Dawid Chabros Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Paweł Chwaleba Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Bartłomiej Cielepak Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Ciepiel Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Błażej Ciepiel Kategorie dzieciece BMX KS AGROS ZAMOŚĆ
Wiktoria Ciesielczuk Orliczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Dawid Cudziło Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Szymon Ćwikła Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Barbara Cywińska Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Mateusz Cywiński Junior Młodszy MAYDAY TEAM LUBLIN
Martyna Czerniec Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Krzysztof Demczuk Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jacek Dziewiela Masters NIEZRZESZONY
Tomasz Firlej Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Wioleta Furtak Juniorka MAYDAY TEAM LUBLIN
Karol Gomela Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Piotr Gutek Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Karol Kawala Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Radosław Kiraga Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Dawid Kowalczyk Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Kacper Kozak Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Robert Krawczyk Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Jakub Król Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Aleksandra Kruk Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Adrian Krupa Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Artur Kuba Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Łukasz Kuśmierz Masters FUNDACJA KOLARSKA BARAN CYCLING
Karol Kusy Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Julia Kwapisz Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Bartłomiej Libera Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Artur Łata Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Łowczak Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Kacper Maciejuk Junior Młodszy KS POGOŃ PUŁAWY
Filip Maciejuk Orlik LEOPARD PRO CYCLING
Marcin Makowski Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Kinga Marek Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Patrycja Mitura Żakini MAYDAY TEAM LUBLIN
Jakub Muszyński Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Dominik Nicpoń Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Nicpoń Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Adam Noceń Orlik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Szymon Obszyński Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Olga Pałczyńska Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jan Pawłowski Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Piotr Pękala Orlik CCC TEAM
Hubert Pieczonka Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Dawid Pieczykolan Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Filip Pietkiewicz Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Pietras Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Wiktoria Poniewierska Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Bartlomiej Proć Orlik KS POGOŃ PUŁAWY
Marek Procajło Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Kacper Rajtak Junior KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Rajtak Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Mateusz Rozpędowski Junior Młodszy MAYDAY TEAM LUBLIN
Miłosz Rozwadowski Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Amelia Rusinek Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM LUBLIN
Jakub Rzechuła Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Patryk Schab Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Miłosz Siemieńczuk Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Nikola Sieniek Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Kornel Skórka Orlik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Karolina Stachyra Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM LUBLIN
Kacper Stasiak Junior Młodszy MAYDAY TEAM LUBLIN
Rafał Staszczak Junior Młodszy MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Witold Szpilczyński Masters NIEZRZESZONY
Cezary Tkaczuk Orlik NIEZRZESZONY
Grzegorz Tomasiak Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Adrian Torba Junior MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Antonina Tutka Żakini KS AGROS ZAMOŚĆ
Marek Wierzchoń Masters NIEZRZESZONY CYKLO Lublin
Marika Winnicka Żakini KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Wójciak Junior Młodszy KS POGOŃ PUŁAWY
Kamil Wójcik Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Olga Wronowska Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Bartłomiej Zabłocki Orlik KS POGOŃ PUŁAWY

WCZYTAJ WIĘCEJ