Imię Nazwisko Kategoria Klub
Wiktor Bagiński Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Tomasz Bala Elita MAYDAY TEAM LUBLIN
Jan Baran Cyklosport FUNDACJA KOLARSKA BARAN CYCLING
Kacper Borek Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Roksana Braszko Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Daniel Buczkowski Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Wiktoria Ciesielczuk Orliczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Mateusz Cywiński Junior Młodszy MAYDAY TEAM LUBLIN
Martyna Czerniec Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Jacek Dziewiela Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Tomasz Firlej Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Wioleta Furtak Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM LUBLIN
Kacper Goluch Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Dominik Harasim Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Szymon Hawrylak Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Kacper Janczak Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Karol Kaliszewski Masters FUNDACJA KOLARSKA BARAN CYCLING
Filip Kamieniecki Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Paweł Kazanowski Cyklosport MAYDAY TEAM LUBLIN
Radosław Kiraga Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Szymon Kowalik Junior Młodszy MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Cezary Król Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Jakub Król Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Adrian Krupa Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Artur Kuba Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Krzysztof Kucio Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Łukasz Kuśmierz Masters FUNDACJA KOLARSKA BARAN CYCLING
Karol Kusy Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Julia Kwapisz Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Kacper Maciejuk Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Filip Maciejuk Orlik LEOPARD PRO CYCLING
Filip Majerek Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Marcin Makowski Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Kinga Marek Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Kamil Najda Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Adam Noceń Orlik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Jan Pawłowski Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Piotr Pękala Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Tomasz Pelica Junior Młodszy MAYDAY TEAM LUBLIN
Dawid Pieczykolan Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Filip Pietkiewicz Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Pietras Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Oskar Pluciński Elita KS ERKADO RACING TEAM
Dawid Pochopień Młodzik MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Wiktoria Poniewierska Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Bartlomiej Proć Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Kacper Rajtak Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Rajtak Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Michał Rodak Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Piotr Rojek Junior Młodszy MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Mateusz Rozpędowski Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Wojciech Sander Cyklosport KS AGROS ZAMOŚĆ
Dawid Senderek Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Miłosz Siemieńczuk Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Karolina Stachyra Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM LUBLIN
Kacper Stasiak Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Rafał Staszczak Młodzik MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Krzysztof Steć Junior Młodszy MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Witold Szpilczyński Masters LUBELSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
Cezary Tkaczuk Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Simon Tuomey Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Katarzyna Urban Orliczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Paweł Winnicki Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Łukasz Witaszek Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Jakub Wójciak Junior Młodszy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Jakub Wręga Żak MAYDAY TEAM LUBLIN
Olga Wronowska Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Zuzanna Wronowska Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM LUBLIN
Bartłomiej Zabłocki Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Mateusz Zdun Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Krzysztof Żurek Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Sebastian Żurek Junior MAYDAY TEAM LUBLIN

WCZYTAJ WIĘCEJ