Imię Nazwisko Kategoria Klub
Tomasz Bala Elita KS POGOŃ PUŁAWY
Andrzej Boras Masters MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Tomasz Branicki Junior MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Lukasz Budny Masters STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
Michał Chuderski Masters MAYDAY TEAM
Klaudia Cichacka Cyklosport KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Mateusz Cielepak Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Bartłomiej Cielepak Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Ciepiel Junior MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Błażej Ciepiel Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Wiktoria Ciesielczuk Orliczka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Maria Cnota Juniorka Młodsza MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Dawid Cudziło Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Szymon Ćwikła Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Barbara Cywińska Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM
Mateusz Cywiński Junior MAYDAY TEAM
Maja Czeladziński Młodziczka MAYDAY TEAM
Jacek Dziewiela Masters NIEZRZESZONY
Wioleta Furtak Juniorka MAYDAY TEAM
Jacek Goral Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Sławomir Gorzkowicz H5 VELOAKTIV
Kacper Grabias Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Mikołaj Gutek Cyklosport MAYDAY TEAM
Piotr Gutek Masters MAYDAY TEAM
Karol Kawala Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Paweł Kazanowski Masters INŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN
Radosław Kiraga Orlik KS POGOŃ PUŁAWY
Volodymir Klekotsuk Masters MAYDAY TEAM
Piotr Klin Masters INŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN
Oliwia Kmieć Żakini KS AGROS ZAMOŚĆ
Dawid Kowalczyk Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Kowalski Młodzik MAYDAY TEAM
Kacper Kozak Młodzik MAYDAY TEAM
Robert Krawczyk Masters MAYDAY TEAM
Maja Kruk Żakini KS AGROS ZAMOŚĆ
Aleksandra Kruk Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Adrian Krupa Elita LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Artur Kuba Masters MAYDAY TEAM
Emilia Kulczycka B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Stanisław Kulczycki B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Karol Kusy Junior KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
Michał Ładosz Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Kacper Maciejuk Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Filip Maciejuk Orlik LEOPARD PRO CYCLING
Marcin Makowski Masters MAYDAY TEAM
Michał Małysza Masters MAYDAY TEAM
Kinga Marek Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM
Mateusz Maszkowski Młodzik MAYDAY TEAM
Marcel Matys Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Jacek Matys Masters MAYDAY TEAM
Fabian Mazurek Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Andrzej Miszczuk Masters INŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN
Patrycja Mitura Młodziczka MAYDAY TEAM
Łukasz Mróz Junior MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Andrzej Mrozek Masters MAYDAY TEAM
Adam Noceń Orlik WMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
Roman Pączka Masters NIEZRZESZONY
Olga Pałczyńska Juniorka Młodsza KS AGROS ZAMOŚĆ
Jan Pawłowski Junior Młodszy MAYDAY TEAM
Piotr Pękala Orlik CCC DEVELOPMENT TEAM
Tomasz Pelica Junior MAYDAY TEAM
Hubert Pieczonka Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Pietras Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Klaudia Pintal Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Marcin Polak B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Wiktoria Poniewierska Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM
Bartlomiej Proć Orlik KS POGOŃ PUŁAWY
Marek Procajło Masters MAYDAY TEAM
Kacper Rajtak Junior KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Rajtak Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Mateusz Rozpędowski Junior Młodszy MAYDAY TEAM
Amelia Rusinek Juniorka MAYDAY TEAM
Jakub Rutkowski Masters NIEZRZESZONY
Jakub Rzechuła Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Robert Sawa Masters INŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN
Nikola Sieniek Juniorka Młodsza MAYDAY TEAM
Karol Sienkiewicz Młodzik MKS LEWART AGS LUBARTÓW
Kornel Skórka Orlik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
Jakub Średziński Masters MAYDAY TEAM
Rafał Staszczak Junior Młodszy MKS LEWART AGS LUBARTÓW

WCZYTAJ WIĘCEJ