Imię Nazwisko Kategoria Klub
Igor Adasik Młodzik LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Tomasz Bala Elita KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Jakub Baraś Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Bartkiewicz Masters LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Paweł Bartoszek Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Sarah Bartoszek Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Mariusz Bazan Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Bolko Żak LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Tomasz Branicki Junior MAYDAY MEDISEPT TEAM
Jan Chabior Masters KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Michał Chuderski Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Bartłomiej Cielepak Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Cielepak Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Błażej Ciepiel Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Ciepiel Junior BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
Dawid Cudziło Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Sandra Cudziło Żakini KS AGROS ZAMOŚĆ
Szymon Ćwikła Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Barbara Cywińska Juniorka Młodsza MAYDAY MEDISEPT TEAM
Mateusz Cywiński Junior MAYDAY MEDISEPT TEAM
Zuzanna Czapka Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Maja Czeladziński Młodziczka MAYDAY MEDISEPT TEAM
Jerzy Dąbrowski Masters NIEZRZESZONY
Emil Dębowski Junior Młodszy LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Jacek Dziewiela Masters NIEZRZESZONY
Szymon Golonka Junior Młodszy BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
Sławomir Gorzkowicz H5 VELOAKTIV KRAKÓW
Kacper Grabias Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Mariusz Grzegrzółka Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Piotr Gutek Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Maria Guzewska Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Jan Hołowiński Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Illia Hots Junior BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
Bartłomiej Kamiński Młodzik MAYDAY MEDISEPT TEAM
Karol Kawala Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Radosław Kiraga Orlik CST ACCENT MTB TEAM
Justyna Kiryła B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Włodzimierz Klekotsiuk Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Oliwia Kmieć Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Aleksander Kmita Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Grzegorz Kowal Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Jakub Kowalski Młodzik MAYDAY MEDISEPT TEAM
Kacper Kozak Junior Młodszy MAYDAY MEDISEPT TEAM
Małgorzata Krawczyk Elita MAYDAY MEDISEPT TEAM
Robert Krawczyk Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Aleksandra Kruk Juniorka Młodsza KS AGROS ZAMOŚĆ
Maja Kruk Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Franciszek Krupa Żak LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Artur Kuba Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Stanisław Kulczycki B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Alicja Kusińska Kategorie dzieciece BMX LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Michał Kusiński Masters LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Łukasz Kuśmierz Masters KS ERKADO RACING TEAM
Adam Lipert Kategorie dzieciece BMX LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Michał Ładosz Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Szymon Maciejewski Junior MAYDAY MEDISEPT TEAM
Filip Maciejuk Orlik LEOPARD PRO CYCLING
Kacper Maciejuk Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Marcin Makowski Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Krzysztof Maksymowicz Junior KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Kinga Marek Juniorka Młodsza MAYDAY MEDISEPT TEAM
Mateusz Maszkowski Młodzik MAYDAY MEDISEPT TEAM
Jacek Matys Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Marcel Matys Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Grzegorz Mazur Masters NIEZRZESZONY MetroBikes.pl
Jarosław Mielko Masters KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Andrzej Miszczuk Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Patrycja Mitura Młodziczka MAYDAY MEDISEPT TEAM
Łukasz Mróz Junior BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
Andrzej Mrozek Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Natalia Niedźwiedź Juniorka LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO
Sławomir Nieleszczuk Masters KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Jakub Obitko Orlik DAR BUD TEAM
Tomasz Okłocki B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Bartłomiej Oświt Masters MAYDAY MEDISEPT TEAM
Roman Pączka Masters NIEZRZESZONY
Artur Pawęzka Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Piotr Pękala Elita KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Tomasz Pelica Junior MAYDAY MEDISEPT TEAM
Kacper Petruk Żak LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO

WCZYTAJ WIĘCEJ