Imię Nazwisko Kategoria Klub
Szymon Adamczyk Junior Młodszy ETI LKKG LUBLIN
Kacper Adamiec Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Tomasz Bala Elita MAYDAY TEAM LUBLIN
Patryk Barszcz Młodzik ETI LKKG LUBLIN
Tomasz Błądek Masters NIEZRZESZONY
Kacper Borek Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Lukasz Budny Masters NIEZRZESZONY
Dawid Chabros Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Jakub Chmiel Młodzik ETI LKKG LUBLIN
Krystian Chorębała Junior KM CHAMPION ŚWIDNIK
Paweł Chwaleba Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Klaudia Cichacka Cyklosport KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Bartłomiej Cielepak Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Ciepiel Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Błażej Ciepiel Kategorie dzieciece BMX KS AGROS ZAMOŚĆ
Wiktoria Ciesielczuk Orliczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Dawid Cudziło Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Szymon Ćwikła Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Barbara Cywińska Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Mateusz Cywiński Junior Młodszy MAYDAY TEAM LUBLIN
Martyna Czerniec Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Jerzy Dąbrowski Masters NIEZRZESZONY
Krzysztof Demczuk Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jacek Dziewiela Masters NIEZRZESZONY
Tomasz Firlej Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Wioleta Furtak Juniorka MAYDAY TEAM LUBLIN
Karol Gomela Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jacek Goral Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Kamil Grenda Elita ETI LKKG LUBLIN
Mariusz Grzegrzółka Masters NIEZRZESZONY
Piotr Gutek Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Nikola Janik Juniorka MAYDAY TEAM LUBLIN
Emilia Kania Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Karol Kawala Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Radosław Kiraga Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Aleksander Kmita Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Dawid Kowalczyk Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Kacper Kozak Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Robert Krawczyk Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Jakub Król Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Aleksandra Kruk Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Adrian Krupa Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Artur Kuba Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Emilia Kulczycka B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Stanisław Kulczycki B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Łukasz Kuśmierz Masters FUNDACJA KOLARSKA BARAN CYCLING
Karol Kusy Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Julia Kwapisz Młodziczka KS AGROS ZAMOŚĆ
Bartłomiej Libera Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Ładosz Masters KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Artur Łata Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jakub Łowczak Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Tomasz Machałek B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Kacper Maciejuk Junior Młodszy KS POGOŃ PUŁAWY
Filip Maciejuk Orlik LEOPARD PRO CYCLING
Kamil Maj Masters NIEZRZESZONY
Jakub Makowski Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Marcin Makowski Masters MAYDAY TEAM LUBLIN
Michał Małysza Masters NIEZRZESZONY Lekarska Grupa Kolarska Lublin
Kinga Marek Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN
Filip Matyjaszczyk Orlik ETI LKKG LUBLIN
Mateusz Mazurek Młodzik ETI LKKG LUBLIN
Patrycja Mitura Żakini MAYDAY TEAM LUBLIN
Jakub Muszyński Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Dominik Nicpoń Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Mateusz Nicpoń Żak KS AGROS ZAMOŚĆ
Adam Noceń Orlik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Ewelina Obara Młodziczka ETI LKKG LUBLIN
Szymon Obszyński Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Tomasz Okłocki B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Olga Pałczyńska Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Jan Pawłowski Młodzik MAYDAY TEAM LUBLIN
Piotr Pękala Orlik CCC TEAM
Hubert Pieczonka Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Dawid Pieczykolan Junior Młodszy KS AGROS ZAMOŚĆ
Filip Pietkiewicz Młodzik KS AGROS ZAMOŚĆ
Michał Pietras Junior KS POGOŃ PUŁAWY
Robert Plechawski Masters NIEZRZESZONY
Marcin Polak B KOLARSKI KLUB TANDEMOWY HETMAN LUBLIN
Wiktoria Poniewierska Młodziczka MAYDAY TEAM LUBLIN

WCZYTAJ WIĘCEJ